Roubenky v Koutech nad Desnou
Roubenky v Koutech nad Desnou

Roubenky v Koutech nad Desnou

Penzion Roubenky Annaberg nabízí ubytování Kouty nad Desnou v krásném prostředí, udržované zahradě umožňující celou řadu aktivit anebo jen nerušený odpočinek. Resort je situován na slunném místě, kde je výhled na sjezdovky v těsné blízkosti nádherných, ale hlubokých lesů. Penzion se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná, v klidné části horské obce Kouty nad Desnou pod Červenohorským sedlem.

Roubenky v Koutech nad Desnou

Místo je známé pro svou krásnou přírodu, drsnou krajinu, ale především pro čistý horský vzduch. Ten láká čím dál tím více klientů na klidnou, ale i aktivní dovolenou, a to jak v létě, tak i v zimě. O klienty je maximálně postaráno v komfortně zařízených stylových roubených chatách. Vybaveny jsou finskou saunou, vířivkou, vytápěným bazénem, dětským hřištěm, grilem, wifi, ale i mnoha sportovními vybaveními k letním i zimním sportům.

Nespočet možností vyžití

Roubenky v Koutech nad Desnou

Ubytování Kouty nad Desnou zážitek z ubytování pro dvojice hledající romantiku, zároveň ale i pro rodiny s dětmi, jde o optimální výběr dovolené. Okolí Koutů nad Desnou nabízí nespočet tipů k poznávacím výletům. Lze navštívit mnoho historických a kulturních památek. Pokud patříte mezi milovníky horské turistiky nebo lyžování, tak z okolí Koutů nad Desnou budete nadšení. Neváhejte a užijte si letní dovolenou s rodinnou v Koutech nad Desnou. Nebudete rozhodně litovat.

Facebook