Ubytování v Krkonoších

Krkonoše jsou každoročně cílem velkého množství turistů, kterým nabízejí celou řadu aktivit pro všechna roční období. Ani o ubytování v Krkonoších není nouze.

K oblíbeným oblastem náleží Benecko. Tato oblast se rozkládá v okrese Semily, v jeho severovýchodní části a svým návštěvníkům nabízí jak relaxaci a odpočinek, tak i dovolenou aktivní. Během návštěvy si mohou vybrat ubytování v některém z hotelů či penzionů. Patří mezi ně i horský hotel Kubát.

 

 

Hotel rodinného typu

Proč byste si měli vybrat pro ubytování v Krkonoších na Benecku právě horský hotel Kubát? Jedná se o hotel rodinného typu, který je vhodný jak pro aktivní důchodce, tak i pro aktivní rodiny s dětmi. Pokud máte pejska, rozhodně i on je zde vítaným hostem. Na vaši návštěvu se těší vždy příjemný a ochotný personál a i ceny jsou zde velmi přijatelné. Svým návštěvníkům nabízí hotel příjemnou rodinnou atmosféru a zařízení v klasickém stylu.

Součástí hotelu je vyhlášená restaurace a snack bar, využít můžete prostornou jídelnu nebo jeden ze tří salónků. Na své si přijdou jak milovníci tance, tak saunování či společenských aktivit. Na hosty zde čekají taneční parket, sauna, tělocvična, stolní tenis, fotbálek a šipky. Milovníci a příznivci tenisu jistě uvítají tenisové kurty, které lze také využít i pro nohejbal či volejbal. Hotel však myslí i na rodiny s malými dětmi, pro něž je zde k dispozici velký dětský koutek.

Velmi příjemné posezení naleznete na venkovní terase, z níž se naskýtá nádherný pohled na celé Benecko.
Letní aktivity v okolí hotelu

Na letní dovolenou většina lidí vyráží proto, aby něco viděla nebo zažila. Těchto možností je v okolí hotelu nepřeberné množství. Využít se dá celá řada kvalitně značených cyklistických i turistických tras. Přímo u hotelu se nachází zastávka Krkonošského cyklobusu. V hotelové recepci je možnost objednat si výuku základů golfu nebo projížďky na koních či v kočáru. Pokud patříte mezi andrenalinové nadšence, tak se můžete těšit na vyhlídkové lety, tandemové seskoky padákem a vyzkoušet si můžete také cvičnou horolezeckou stěnu, obří houpačky nebo lukostřelbu.

Facebook